هاشور ابرو در مرکز میکروپیگمنتیشن ترانه الوندی

هاشور ابرو هم نوعی تاتو ابرو به حساب می‌آید. با این تفاوت که هاشور ابرو کاربرد متفاوتی با تاتو ابروی معمولی و عادی دارد.هاشور ابرو هم به صورت سنتی و هم به صورت مدرن با روش میکروپیگمنتیشن انجام می‌شود. حدود دو سال و نیم است که روش میکروپیگمنتیشن که برای کارهای مختلف تاتو از جمله هاشور ابرو استفاده می‌شود، وارد ایران شده است. اما ممکن است کسانی هنوز به روش های سنتی علاقه داشته باشند. برای این منظور، تفاوت این دو روش را برای شما توضیح خواهیم داد.

 

هاشور ابــــرو چیست؟

 تکنیکی تازه است که باعث قرینه سازی ابروها می شود. قرینه بودن ابرو ها اعتماد به نفس زیادی به صاحب ابرو های تازه می دهد. اغراق نیست اگر بگوییم که شکلابرو می تواند به ظاهر شما زییایی جدیدی بدهد. eyebrow Hachureزیرمجموعه ای از تاتو است. در حقیقت تاتویی است که فقط روی ابرو انجام می شود.

 

چگونه هاشور ابــــرو کنم؟

 می توان از تاتو هاشور ابرو یا میکرو پیگمنتیشن  استفاده کرد. انتخاب شما بستگی به میزان هزینه شما و انتظار شما ازآن دارد. خطوط ابرو با روش تاتو اگر درست انجام شود، مشکلی ایجاد نمی کند. اما  میکرو پیگمنتیشن باعث می شود که اثر خطوط دائمی شود و شما همیشه ابرویی پرپشت داشته باشید.

 

چه کسانی هاشــــور ابرو می کنند؟

 برای کسانی مناسب است که ابروهای نازکی دارند. افرادی که ابروهایشان به دلایل ژنتیک یا زایمان و... ریخته است هم گزینه مناسبی برای میکروبلیدینگ ابرو هستند. کسانی هم هستند که توی ابرویشان اثر شکستگی هست یا فقط بخشی از ابرویشان کم پشت است. این افراد هم می توانند از فیبروز استفاده کنند. برای آرایش دایم ابرو شما باید ابروی خوبی داشته باشید. در غیر این صورت  آرایش دایم ابرو کمک زیادی به شما نمی کند.

در مورد  آرایش دایم ابرو با تاتو چند نکته را مد نظر داشته باشید. مطمئن شوید که از مواد خوبی استفاده می کند تا بعد از هاشور ابرو دچار حساسیت یا خارش نشوید. و بهتر است  آرایش دایم ابرو را در عمق پوست نزنند تا در صورت تمایل بتوان آنها را پاک کرد.

 

هاشور ابرو به روش سنتی یا مدرن

هاشور ابرو از جمله پرکاربردترین روش های تاتو ابرو به حساب می‌آید. پر کردن جاهای خالی، رفع نیاز از ابرو برداشتن و داشتن ابروهایی پر و زیبا دلایلی هستند که خانم ها به هـــــــــاشور ابرو علاقه داند. تفاوت چهره در فردی که هاشور ابرو کرده با قبل آن دلیل دیگری است که خانم ها را ترغیب به  آرایش دایم ابرو می‌کند.

اما دو روش برای این کار وجود دارد. روش سنتی یا  آرایش ابرو موقت، یا روش مدرن میکروپیگمنتیشن  که ماندگاری دایمی دارد. اگر هنوز هم فکر می‌کنید که شاید در آینده دلتان بخواهد مدل ابرویتان را تغییر دهید و فکر می‌کنید که  مدل ابروها ممکن است دلتان را بزند، روش های نیمه موقت را انتخاب کنید. 

اما در روش جدید میکروبلیدینگ که رنگ به صورت حرفه ای زیر پوست کاشته می‌شود و به صورت دایم روی ابروهای شما خواهد بود و شما را از آرایشگاه رفتن بی نیاز می‌کند، درد و خونریزی و عفونتی وجود نخواهد داشت. به علاوه این که در بولدبروز مدرن، رنگ گیاهی استفاده می‌شود و ماندگاری رنگ بالایی هم در این روش میکروبلیدینگ وجود دارد.‌ می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر نیز با مشاوران ما تماس بگیرید.

هاشور ابرو

ا?كلينيك تخصصي خانم ترانه الوندي اماده ارائه خدمات ميكروپيگمنتيشن وهاشور ابرو در محيطي بهداشتي با استفاده از پك هاي يكبار مصرف و پيشرفته ترين دستگاه هاو بهترين رنگهاي امريكايي

?همه روزه با تعيين وقت قبلي ميتونيد از نمونه كارهاي زنده ما ديدن كنيد

?به خاطر استفاده از مرغوبترين مواد امريكايي ماندگاري هاشورهاي ما بين ١ الي ٣ سال هستش

?رژلب و سايه مژه هم با ضمانت ماندگاريه بالاي ٥